testas

Priežiūros priemonės, priedai

Konsistencinis tepalas su MoS2 LIQUI MOLY 5320

Prekės kodas: LM-3520

Konsistencinis tepalas su MoS2 - LM 47 LANGZEITFETTPrekės informacija

 • Informacija
 • Gamintojas: LIQUI MOLY
 • Talpa: 400 g
 • Gamintojo kodas: LM 3520

  Liqui Moly – tai Vokietijos firma, esanti Ulm’o mieste. Jos  pavadinimas kilęs nuo molibdeno disulfido (MoS2) cheminio derinio (liqui – (sutrump.) skystis, moly – (sutrump.) molibdenas). Puikios šio derinio savybės leido firmai gerai įsitvirtinti pasaulio rinkoje. Šiuo metu firma turi savo atstovus daugumoje pasaulio šalių – Pietų ir Šiaurės Amerikoje, Azijoje, Vakarų ir Rytų Europoje.

  Pradėjusi 1960 m. nuo priedų disulfido molibdeno pagrindu gaminimo, šiandien Liqui Moly Vokietijoje variklinių alyvų rinkoje užima antrąją vietą ir pastoviai didina savo rinkos dalį, o priedų į kurą ir alyvą rinkoje jai priklauso virš 50 proc. rinkos. Aukštos konkurencijos sąlygomis tai yra tiesiog puikus rezultatas. Be to, Liqui Moly yra vienintelė Europos firma, gaminanti tokį platų variklinių alyvų ir priedų asortimentą. Tokių rezultatų Liqui Moly pasiekė savo kokybiškos produkcijos, pastoviai tikrinamos firmos laboratorijoje,Vokietijos techninės priežiūros sąjungoje ir aplinkosaugos organizacijoje DEKRA, dėka.

  Šiandien savininko Ernst’o Prost’o vadovaujamoje firmoje dirba apie 230 žmonių. 2009m. apyvarta sudarė virš 750 mln.eurų.

  www.liqui-moly.de


      


   

Pranešimas apie kainas !

Informuosime Jus, kai prekė pasieks Jūsų norimą kainą !

Kodas
Atsiliepimai apie produktą

Panašios prekės

Konsistencinis tepalas su MoS2 LIQUI MOLY 3530

Plačiau
Palyginti 15,00 €